Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de indosariat cu inele plastic FELLOWES Star+ 150, Dimensiuni de indosariere: format A4/ 21 gauri – maxim Capacitate de perforare: maximum 15 coli a 80 g/mp Capacitate indosariere: maximum 150 coli Tip carcasa: metal Manere duble de lucru: da Ghidaj ajustabil pentru margine: da Capacitate cos reziduuri: perforarea a 600 coli Culoare: gri cu negru Tava depozitare pentru consumabile cu ghid: da Tava reziduuri ce se deschide de la sine cand este prea plina, reducand riscul de blocaje Dispozitiv inclinat pentru inele (15 grade), pentru a facilita inserarea foilor perforate Selector hartie A4, A5 Dimensiuni: 45x25x8 cm Greutate 4.33 kg
- Număr anunț
- DA25549552
- Autoritate contractantă
- U.M. 02592 (CUI 12542579)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398,20 RON
- Valoare atribuită
- 398,20 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.