Atribuită Cumpărare directă

Imprimantă tip Brother HL-L2372DN, A4, duplex automat, monocrom, cod HLL2372DNYJ1, garanție 24 luni

Număr anunț
DA25549559
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,95 RON
Valoare atribuită
548,95 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,95 RON

din 548,95 RON estimat