Atribuită Cumpărare directă

PIX DE UNICA FOLOSINTA 10 NEGRU + 10 ROSU

Număr anunț
DA25555402
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,30 RON
Valoare atribuită
389,30 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,30 RON

din 389,30 RON estimat