Atribuită
Cumpărare directă
17-2-11/e Carnet de student, 24 file, 90 g/mp, coperta carton duplex 550g/mp Format A3+, hartie offset 90g/mp, 100 file, t2, cusut cu ata in fascicule, coperta carton legatorie caserat cu hartie, cotor si colturi cu panza de legatorie(min.8cm pe o latura), eticheta hartie 80gr/mp, culoare tipar:negru, format 15x10cm Format A3, hartie offset 90g/mp, 100 file, t2, cusut cu ata in fascicule, coperta carton legatorie caserat cu hartie, cotor si colturi cu panza de legatorie(min.8cm pe o latura), eticheta hartie 80gr/mp, culoare tipar:negru, format 15x10cm 17-2-18/b; Registru matricol pentru doctorat Format A3, hartie offset 90g/mp, 100 file, t2, cusut cu ata in fascicule, coperta carton legatorie caserat cu hartie, cotor si colturi cu panza de legatorie(min.8cm pe o latura), eticheta hartie 80gr/mp, culoare tipar:negru, format 15x10cm - pret/buc 17-2-18/c; Registru matricol pentru master Format A3, hartie offset 90g/mp, 100 file, t2, cusut cu ata in fascicule, coperta carton legatorie caserat cu hartie, cotor si colturi cu panza de legatorie(min.8cm pe o latura), eticheta hartie 80gr/mp, culoare tipar:negru, format 15x10cm - pret/buc 17-6-26/c; Registru de evidenta a formularelor actelor de studii tipizate, primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor - coperta caserata(mucava), hartie 90g/mp (100 file);
- Număr anunț
- DA25552464
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22450000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.040,30 RON
- Valoare atribuită
- 13.040,30 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.