Atribuită
Cumpărare directă
APROV PT BSMIL TRATARE NR. NEC. 7708/30.04.2020 NY59.1 - Sticle brune cu dop policarbonat albastru, 500 ml,10 buc/1 pk - 995.92 RON - 10 pk - 9,959.20 RON NY57.1 - Sticle brune cu dop PP 100 ML, 10 buc/ 1 pk - 568.45 RON - 5 pk - 2,842.25 RON 071.02.004 - Perie de curatare pentru sticle - 1 buc - 7.21 RON - 3 buc - 21.63 RON T-B-1000 - Varfuri pentru pipete automate 1 ml - 1pk - 58.21 RON 5114200 - Pipeta Brand Handy Step S - 1 buc - 1,051.30 RON 082.03.001 - Cell Spreader Hips steril ambalate individual - 1 buc - 27.84 RON - 50 buc - 1,392.00 RON 081.01.060 - Vase Petri , 60 *15 mm - 1 pk - 66.29 RON - 6 pk - 397.74 RON T876.2 - Hidrogenofosfat de sodiu - 1 buc - 203.16 RON P018.2 - Hidrogenofosfat de potasiu -1 buc - 178.24 RON - 2 buc - 356.48 RON
- Număr anunț
- DA25554829
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.281,97 RON
- Valoare atribuită
- 16.281,97 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.