Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întreținere și inspecție a sistemelor de securitate instalate, respectiv sistemul de detecție și sistemul de semnalizare a incendiului compus din: sistemul de detecție și semnalizare a incendiului, sistemul de detecție și avertizare efracție, sistemul de control acces și bariere auto pentru Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti", pentru perioada mai - 31 decembrie 2020, cu posibilitatea suplimentarii furnizarii pentru perioada 01 ianuarie - 30 aprilie 2021 in limita existentei resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie., conform documentatiei atasate anuntului de publicitate ADV1142434/22.04.2020. Servicii de intretinere si inspectie a sistemelor de securitate: - Sistem detectie si avertizare la incendiu; - Sistem detectie si avertizare la efractie; - Sistem control acces; - Sistem bariere auto

Număr anunț
DA25541542
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
EMPO SYSTEMS SRL (CUI 27895862)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.971,92 RON
Valoare atribuită
17.971,92 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.971,92 RON

din 17.971,92 RON estimat