Atribuită
Cumpărare directă
Placa rigips 12.5x2600x1200 alb GKB = 120buc X 19.75lei/buc Placa rigips 12.5x2600x1200 verde GKBI = 60buc X 30.26 /buc Kit rigips Fugenfuller 25kg = 10buc x 52.60lei/buc Diblu 6x40 = 5 cut x 9.25lei/cut Vata Termofix necaserata (16.8mp) 2x50 = 4buc x 56.31lei/buc Glet Finobello 20kg = 10buc x 28.15lei/buc Glet Duoglet 20kg = 22buc x 13.87lei/buc Banda autoadeziva rigips 45m = 10buc x 5.04lei/buc
- Număr anunț
- DA25539959
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
- Cod CPV
- 44170000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.620,13 RON
- Valoare atribuită
- 5.620,13 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.