Atribuită
Cumpărare directă
- Servicii de spalatorie Autoutilitara Duster 34 Spalari - Servicii de spalatorie Autoutilitara Kangoo 34 Spalari - Servicii de spalatorie Autoturisme Nubira 34 Spalari - Servicii de spalatorie Microbuze Iveco 8 Spalari /Wolkswagen 8 Spalari Total Microbuze 16 Spalari Total spalari 118 .Contractul fiind valabil pina la 31-12-2020 cu posibilitatea prelungiri cu act additional la contract .
- Număr anunț
- DA25544213
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.965,98 RON
- Valoare atribuită
- 3.965,98 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.