Atribuită Cumpărare directă

RAR GRIVITA ( 43/29.04.2020 ) : Reparatie WC W6505, cu inlocuire Feed Roller Assembly cod 675K47673 ( 2 x 3 bucati - 2 kituri)

Număr anunț
DA25558430
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515 RON
Valoare atribuită
515 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515 RON

din 515 RON estimat