Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de protectie cu aplicatii punctiforme din pvc Tricotata din fibre mixte, aplicatii PVC punctiforme pe o singura fata, manseta elastica, cat. I conform EN 420=12 BUC*1,87lei/buc+ MANUSI NITRIL NEPUDRATE 100BUC/CUT MARIME S=7 cutii*63 lei/cut+ MANUSI LATEX cu PUDRA 100BUC/pachet*63lei/cutie+Dezinfectant suprafețe biocid 10litri lichid GLUTASEPT=1 bidon*181 lei/bidon+Mască protectie chirurgicala unica folosinta 3 pliuri=1000 buc*2,28 lei/buc
- Număr anunț
- DA25550041
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 18141000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.113,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.113,44 RON
- Data publicării
- 01.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.