Atribuită Cumpărare directă

Tableta Huawei MediaPad T3 10, 9.6", Quad Core 1.4 GHz, 2GB RAM, 16GB, Space Gray_pentru Liceul Tehnologic Ion Caian Romanul

Număr anunț
DA25565703
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC"ION CAIAN ROMANUL (CUI 13765102)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621,80 RON
Valoare atribuită
4.621,80 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.621,80 RON

din 4.621,80 RON estimat