Atribuită
Cumpărare directă
1 Lenovo Ideapad S145-15IIL buc 1 2000 2000 2 Mouse Wireless Logitech buc 1 69 69 3 Ubiquiti Nanostation M5 buc 2 255 510 4 Sursa Ubiquiti POE 24V buc 2 65 130 5 Cablu UTP CAT 5E ml 40 1.2 48 6 Router WiFi 300MBPS Tenda 4 Antene buc 1 150 150 7 Router Tenda 2Port buc 1 90 90 8 Hard Disk Seagate 500GB 7200RPM buc 1 210 210
- Număr anunț
- DA25548297
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- ITALINK S.R.L. (CUI 38090515)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.207 RON
- Valoare atribuită
- 3.207 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.