Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse maxima necesitate NUMAR DE REFERINTA: TOBSAL PRET DE CATALOG: 1.712,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 18143000-3 Echipamente de protectie (Rev.2) DESCRIERE: Pachetul contine 1 MS MANUSI LATEX /NITRIL 100/CUT 8 CUT 2 MASTI ABOUT LIFE FACIAL MASK 300 ...2 MASTI ABOUT LIFE FACIAL MASK 300 BUC 3 GEL HIDROALCOOLIC IGIENIZANT 500ml 4 BUC 4 MAXIL SEPT ULTRARAPID DEZINFECTANT 1L CU PULVERIZATOR 1 BUC 5 ALCOOL SANITAR 500ml 2 BUC 6 PROMAX SAPUN IGIENIZANT 5L 1 BUC
- Număr anunț
- DA25550155
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SALSIG (CUI 33315234)
- Furnizor / câștigător
- TOBY OFFICE SRL (CUI 18466837)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.712 RON
- Valoare atribuită
- 1.712 RON
- Data publicării
- 02.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.