Atribuită Cumpărare directă

Reductor de presiune NUOVAL M3100 DN 200 PN 16 - temperature apei 0- +70 grade C; - dimensiuni L x l x h - 600 x 520 x 280 m - greutate: 118 kg - presiune operare : pana la 12 bar; - debit maxim 390 m3/h

Număr anunț
DA25554797
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI 26479935)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.900 RON
Valoare atribuită
12.900 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.900 RON

din 12.900 RON estimat