Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PATR.40X40X2 3M X 8.3193 CUIE CONSTR.GROASE :60;70;80;100;120;150;180;200; 15KG X 4.5294 AL-COLTAR JGHEAB EXT.125MM 2BUC X 38.5714 FOLIE PT.PALETIZAT 23UM 2KG/ROLA 2ROLA X 19.2437

Număr anunț
DA25551807
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,92 RON
Valoare atribuită
214,92 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,92 RON

din 214,92 RON estimat