Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MAGAZIE, ce contine: - 001953 SET 10 SACI ASPIR T10 /T12 6.904-315.0 2,00 7,00 BUC 0,00 0,000 132,99 265,98 132,99 19,00 0,00 0,00 223,51 S 1034242 SET 4 SACI PT MV4/MV5/MV6 2.863-006.0 2 38,00 SET 0,00 0,000 57,51 115,02 57,51 19,00 0,00 0,00 96,66 - S 4006085 OSB-3 2500X1250X22MM 7,00 112,00 BUC 0,00 0,001- 91,59 641,13 91,59 19,00 0,00 0,00 538,76 S 1031831 DIBLU / SURUB TMT 8X51 6500200805100 50,00 2.016,00 BUC 0,00 0,000 0,71 35,50 0,71 19,00 0,00 0,00 29,83 S 1024541 DISC DEBITARE METAL SEDA 125X1 10,00 55,00 BUC 0,00 0,000 3,01 30,10 3,01 19,00 0,00 0,00 25,29 S 6001285 SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X40 ZA 100,00 411,00 BUC 0,00 0,000 0,25 25,00 0,25 19,00 0,00 0,00 21,01 S 6000212 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 100,00 8.994,00 BUC 0,00 0,000 0,05 5,00 0,05 19,00 0,00 0,00 4,20 S
- Număr anunț
- DA25565324
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 939,26 RON
- Valoare atribuită
- 939,26 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.