Atribuită Cumpărare directă

Oxigen medicinal comprimat pt perioada mai - decembrie 2020

Număr anunț
DA25546540
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.944 RON
Valoare atribuită
19.944 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.944 RON

din 19.944 RON estimat