Atribuită Cumpărare directă

OIL CORENA MH00564 736.28 2 1472.56 SET SOLENOID G31288 493.96 2 987.92 CAIRPAC G31293 2138.94 2 4277.88 SET FILTER G31295 69.2 2 138.4 AIR FILTER G31296 264.46 2 528.92 FILTRU BACTERIAN G41525 479.98 2 959.96 FILTRU PREFILTRARE G40338 871.42 2 1742.84 FILTRU CARBUNE ACTIV 6733540 493.96 2 987.92 11096.4 Prezenta tine loc de comanda.

Număr anunț
DA25548131
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.096,40 RON
Valoare atribuită
11.096,40 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.096,40 RON

din 11.096,40 RON estimat