Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA + ITP FORD CONNECT conform deviz 42857/04.05.2020

Număr anunț
DA25567539
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE AUTO DEVELOPMENT SRL (CUI 25999662)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,28 RON
Valoare atribuită
2.041,28 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,28 RON

din 2.041,28 RON estimat