Atribuită Cumpărare directă

6984000179703 SET ROBINET TUR-RETUR 1/2 R705 + RFS BUC 3.00*29.83 6984000096215 PD RADIATOR PURMO C22 600/1400 BUC 2.00*368.49 6984000084342 PD RADIATOR PURMO C22 600/1200 BUC 3.00*315.13

Număr anunț
DA25563315
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.771,85 RON
Valoare atribuită
1.771,85 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.771,85 RON

din 1.771,85 RON estimat