Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA dupa cum urmeaza: B231WMA 12 luni cu valabilitate din 15.05.2020, B28 WMA 12 luni valabilitate din 14.05.2020, B 103 WMA 12 luni cu valabilitate din 26.05.2020. Serviciile de asigurare CASCO dupa cum urmeaza: B 37 WMA 12 luni cu valabilitate din 31.05.2020, B 75 WMA 12 luni cu valabilitate din 31.05.2020 si B 204 WMA 12 luni cu valabilitate din 31.05.2020. Serviciile de CASCO vor avea urmatoarele servici: Avarii, incendiu, calamitati, fenomene admosferice, Vandalism, Furt, Asistenta Rutiera, Circulatie in afara drumurilor publice, Fransiza 0, Reintregire automata polita.
- Număr anunț
- DA25561693
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.602,85 RON
- Valoare atribuită
- 7.602,85 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.