Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare finala deseuri chimice periculoase cu asigurarea ambalajelor. PREZENTA TRANZACTIE TINE LOC DE COMANDA FERMA!!!

Număr anunț
DA25568561
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.550 RON
Valoare atribuită
8.550 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.550 RON

din 8.550 RON estimat