Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire Pret LP UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta Valoare TVA Valoare bruta MP825-ALB Dispenser dezinfectant, 1L, alb 98.0000 BUC 15 15 0 97.00 1,455.00 276.45 1,731.45 1 15 1,455.00 276.45 1,731.45

Număr anunț
DA25557807
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455 RON
Valoare atribuită
1.455 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455 RON

din 1.455 RON estimat