Atribuită Cumpărare directă

Sapa autonivelanta NIVELLOQUATT 25kg = 54 buc x 39.92lei/buc Glet FINOBELLO 20kg = 25 buc x 28.15lei/buc. Surub 3.5x45 = 2cut x 35.30 lei/cut

Număr anunț
DA25564843
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930,03 RON
Valoare atribuită
2.930,03 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930,03 RON

din 2.930,03 RON estimat