Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se face in cadrul proiectului de cercetare 7PFE/16.10.2018 N376.1 - Pachet etichete ROTH Sekuroka pentru numerotarea tuburilor in procesul de centrifugare, 1 set EW-62206-28- Etichete albe pentru microtuburi, 1000 buc/rola

Număr anunț
DA25529169
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,04 RON
Valoare atribuită
531,04 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,04 RON

din 531,04 RON estimat