Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase, conform ofertei. Pretul include si ambalajele specificate in oferta: 90 cutii carton 10 l , 80 cutii carton 40 l ,60 PVC-uri 0.7 l, 5 PVC-uri 1.15 l, 15 PVC-uri 3.2 l si 100 saci 120 l/lunar. Serviciul de colectare si transport a deseurilor de la punctele de lucru ale Serviciului Judetean de Ambulanta Giurgiu poate fi prestat cu urmatoarea frecventa: 1. Sos. Bucuresti, Nr. 82,Giurgiu – L,Mie,V 2. Substatia Mogosesti - str. Victoriei, nr. 76, Mogosesti - saptamanal 3. Substatia Ghimpati - Aleea Parcului, nr. 17, Ghimpati -saptamanal 4. Substatia Clejani - str. Principala, nr. 70, Clejani - saptamanal 5. Substatia Bolintin Deal - str. Republicii, Bolintin Deal - saptamanal

Număr anunț
DA25497950
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat