Atribuită Cumpărare directă

Manusi color nitril /latex 100buc/cut marimea S

Număr anunț
DA25509193
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,58 RON
Valoare atribuită
370,58 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,58 RON

din 370,58 RON estimat