Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii postale pentru perioada 01.05. - 31.12.2020 ( 8 luni), pentru un pret estimat de 2000 lei/luna, compus din : * Corespondenta neprioritara/prioritara interna si international din serviciul standard; * Corespondenta neprioritara/prioritara interna si international din serviciul recomandat; * Corespondenta neprioritara/prioritara interna cu confirmare de primire. Urmeaza contract.

Număr anunț
DA25494918
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat