Atribuită Cumpărare directă

Comuna Simian solicita prestarea servicii RCA si CASCO pentru autoutilitara Dacia Duster, numar inmatriculare MH 11 XTX, pentru o perioada de 1 an ( CASCO cu data 23.04.2020, RCA cu data 28.04.2020)

Număr anunț
DA25494994
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533 RON
Valoare atribuită
2.533 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.533 RON

din 2.533 RON estimat