Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - CS05MLG, din 08.05.2020 valabila, 6 luni, EUROINS/PA: 380.66 LEI.

Număr anunț
DA25495863
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,66 RON
Valoare atribuită
380,66 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,66 RON

din 380,66 RON estimat