Atribuită
Cumpărare directă
Compozitie: Aqua, sorbitol, Propilen glicol, Hydrogenated Castor Oil, di-glycerin, Menthol, xylitol, digluconat de chlorhexidina 0.12%. Caracteristici: -cu aroma de Grapefruit -fara alcool -nu se dilueaza pentru folosire si nu se va sorbi din flacon -improspateaza respiratia -reduce placa bacteriana -reduce iritatiile si inflamatiile gingivale în contextul emiterii de către Președintele României a Decretului nr. 195 privind instituirea stării de urgență pe teritoriul României, publicat în Monitorul Oficial al României, partea I, nr. 212/16.03.2020, Agenția Națională pentru Achiziții Publice face următoarele precizări: 1. În perioada stării de urgență instituite pe teritoriul țării, autoritățile/entitățile contractante prevăzute la art. 10 și art. 28 din Decret, achiziționează în mod direct materiale și echipamente necesare combaterii epidemiei COVID-19; 2. Autoritățile/entitățile contractante verifică încadrarea în prevederile Decretului și justifică modul în care achizițiile respective contribuie la combaterea epidemiei COVID-19;
- Număr anunț
- DA25496846
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33711740-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,40 RON
- Valoare atribuită
- 270,40 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.