Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru autoutilitara Toyota Hylux, cu nr. imatriculare DJ 14 PMM, nr. indentificare AHTCR12G508600861/M000000, proprietar COMUNA MALU MARE, durata asigurarii: 1 an, data inceperii asigurarii- 25.04.2020.

Număr anunț
DA25498684
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
941 RON
Valoare atribuită
941 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

941 RON

din 941 RON estimat