Atribuită Cumpărare directă

Manusi menaj din latex, 2 buc / set, galbene Manusa de uz menajer din latex, lungime 32 cm, varianta economica,100% latex natural, 50 g/m2; Utilizare:uz gospodaresc, menaj, manipulare

Număr anunț
DA25497466
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat