Atribuită Cumpărare directă

1xAbonament tv analogic-20,1600 LEI, cu acces la un număr de minim 50 canale TV, pentru 7 receptoare TV perioada mai- dec 2020

Număr anunț
DA25510155
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,28 RON
Valoare atribuită
161,28 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,28 RON

din 161,28 RON estimat