Atribuită Cumpărare directă

PRELATA TRANSPARENTA G=0.5 MM L=1.37 M ML 7.5 29.41 LEI, PROFIL CD 60 4M BUC 4 7.57 LEI, SURUB PTR TABLA BUC 70 0.16 LEI, CHEI TUBULARE 8 MM PT AUTOFOR BUC 1 3.42 LE

Număr anunț
DA25501276
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI 6200105)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,48 RON
Valoare atribuită
265,48 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,48 RON

din 265,48 RON estimat