Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Video Conferinta include urmatoarele repere: AMPLIFICATOR AKG CS 3 BU B12AKG001 1 Behringer B112D 1 the sssnake MXP2015 1 Microfon Conferinte AKG CS3 CU30 1 Microfon Conferinta AKG CS3 DU30 15 CANAL DE CABLU 90x20 din ALUMINIU CU CAPAC SEMIROTUND - 90022 pret pe metru 10 Casti audio Bose QC35 II, Wireless, Noise cancelling, Microfon, Negru 789564-0010 1
- Număr anunț
- DA25498287
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32331300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.623,04 RON
- Valoare atribuită
- 20.623,04 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.