Atribuită Cumpărare directă

Dozator din inox satinat pentru sapun lichid.Capacitate mare, rezervor reincarcabil. Vizor nivel, inchidere cu cheie, antivandalism. Disponibil in varianta inox satinat. Capacitate: 1000ml. Dimensiuni: 20.9 x 12.3 x 6,6 cm Garantie 2 ani. Pretul afisat este per bucata si nu include TVA.

Număr anunț
DA25498257
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.028,10 RON
Valoare atribuită
5.028,10 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.028,10 RON

din 5.028,10 RON estimat