Atribuită
Cumpărare directă
Tulpina de referinta sub forma de comprimate, liofilizate, hidrosolubile, pentru controlul intern de calitate. Producatorul sa furnizeze dovezi (instructiuni de utilizare) ca tulpina poate fi utilizata pentru prepararea culturii stoc (valabila 1 luna) si ca pot fi efectuate minim 3 pasaje din tulpina furnizata. Certificat de calitate si instructiuni de utilizare. Valabilitate 12 luni la livrare. Furnizorul sa livreze produsele in maxim 30 de zile calendaristice. Furnizor certificat ISO 9001/2015 si avizat MS. Producatorul de material de referinta sa fie certificat ISO 17025/2018. In conformitate cu art.167, aliniatele 1-8, din legea achizitiilor publice nr. 98 din 2016, furnizorul selectat/adjudecat in urma selectiei/licitatiei, daca nu livreaza produsele in termen de 30 zile calendaristice este decazut din drepturi, iar licitatia este atribuita urmatorului ofertant in ordine ierarhica dupa cel selectat.
- Număr anunț
- DA25494480
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI BOTOSANI (CUI 11321693)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370 RON
- Valoare atribuită
- 370 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.