Atribuită Cumpărare directă

amestec bituminos, elastomeric, cu aplicare la cald, care rezista la tensiunile si micarile generate in mod obisnuit in rosturile de dilatare. Acesta este recomandat pentru etansarea sau colmatarea rosturilor prin turnare la cald. Amectecul bituminos se poate utiliza la colmatare rosturilor dintre placile de beton, la imbinarea dintre beton cu trotuare, pavaje asfalt şi între asfalt şi beton, pavaj,borduri, etc. Ambalaj - cutie carton, 25 kg

Număr anunț
DA25513620
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
ALTDORF TEHNIK SRL (CUI 24211269)
Cod CPV
44831100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.610,40 RON
Valoare atribuită
12.610,40 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.610,40 RON

din 12.610,40 RON estimat