Atribuită
Cumpărare directă
Prosop hartie pufidik100ml 7,hartie ig.nat 1/24,igienol dezinfectant 750ml 1,furculite unica folosinta 10/set 7,linguri unica folosinta 10/set 7,cutite unica folosinta 10/set 7,pahare unica folosinta 300ml 50,farfurii unica folosinta intinse 150,sapun lichid ocean aro 500ml 1,periuta colgate extra c 6,colgate whitenning 100ml 12,spring harghita apa min forte 2.5l 6,pahare unica folosinta 200ml 100,sapun protex cream 90g 4,periuta colgate classic deep clean medium 6, vir parchet 1.5l 1,domestos 2 bleach atlantic 1,kolorado burete vase 5,teo sapun lichid aquamarine 400ml 3,hartie ig.roz 1/24 48,nufar 4,aparat duck fresh lime 36ml 1,burete vase peclan 2/set 2,dermomed sap lichid peach 1l 1,antibacterial gel 85ml 4,pur lemon 1350ml 1,lavete aro microf 3/set 1,vir geam original 750ml 1,manusi cauciucate L 2,alcool sanitar mona 0.5l 9,sanytol dezinfectant buc 750ml 3,domestos 2l verde
- Număr anunț
- DA25499148
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
- Furnizor / câștigător
- GAMA-SZABO SRL (CUI 15822395)
- Cod CPV
- 39831000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,86 RON
- Valoare atribuită
- 488,86 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.