Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Publicitate constand in redactare si publicare macheta CAMPANIA FELICITARE PASCALA , pagina de policromie, 140 cmp, in ziarul ARGES EXPRES, la Radio ARGES EXPRES94,6fm si ONLINE mai putin

Număr anunț
DA25498849
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIRCEA CEL BATRAN'' (CUI 28623890)
Furnizor / câștigător
ARGES EXPRES PRESS SRL (CUI 15800940)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat