Atribuită Cumpărare directă

3 numere mobil cu portare Pret perioada 01.05.2020-31.12.2020: 167,92 euro (fara TVA) / Pret perioada 01.01.2021-30.04.2021: 83,96 euro (fara TVA). Abonamentele includ: -Minute nelimitate in retelele fixe si mobile nationale, nelimitat minute si sms RCS&RDS, trafic national nelimitat de date in retelele 3G si 4G (60 GB la viteza maxima), 1000 min. incluse in principalele retele fixe si mobile din UE, SUA, Canada si China pe fiecare numar. -1 aparat Samsung A20e proprietate client. Pret total: 251.88 euro.=1216.8 lei. pret lunar: 101,4 lei fara TVA

Număr anunț
DA25513618
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,20 RON
Valoare atribuită
811,20 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,20 RON

din 811,20 RON estimat