Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN. 278/12.11.2019 Pachet de servicii postale compus din: 1.. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard si trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul "Recomandat", francate in sistem TP, conform prevederilor din Anexa 1; 2.. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire, francate in sistem TP, conform prevederilor din Anexa 2. 3.. Primirea, prelucrarea si livrarea coletelor postale interne cu greutate pana la 10 kg inclusiv, coletelor postale interne cu greutate peste 10 kg, coletelor postale interne cu ramburs si a coletelor postale interne cu confirmare de primire, conform prevederilor din Anexa 3; 4.. Primirea, prelucrarea si achitarea catre destinatari a mandatelor postale, conform prevederilor din Anexa 4; 5.. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor Prioripost din clasa express intern conform prevederilor din Anexa 5. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.

Număr anunț
DA25494850
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat