Atribuită Cumpărare directă

1 Maner usa aluminiu buc 1.00 2 Maner usa pvc(35/85) buc 1.00 3 Butuc usa aluminiu buc 1.00 4 Contraplaca pvc buc 5.00 5 Contraplaca aluminiu buc 3.00 6 Inlocuit multipuct usa buc 2.00 7 Inlocuit zavoare usa aluminiu buc 2.00 8 Inlocuit zavoare usa pvc buc 2.00 9 Blocatori buc 14.00 10 Confectionat si montat plasa insecte usa buc 1.00 11 Confectionat si montat plasa insecte fereastra buc 1.00 12 Reglaj usi buc 7.00

Număr anunț
DA25494858
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
ALGEON SRL (CUI 11136491)
Cod CPV
45421100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.244,18 RON
Valoare atribuită
2.244,18 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.244,18 RON

din 2.244,18 RON estimat