Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plastic cu sina - 80 BUCATI , Dosar carton colorat cu sina 320 g/mp - 80 BUCATI,Lipici solid 40 g STANGER - 5 BUCATI,Agrafe birou, 28mm, 100 buc/cutie, FORPUS - 5 CUTII , Roller 0.7 mm PILOT FriXion Ball - 2 BUCATI,Hartie Briliant 80gr - 30 TOPURI
- Număr anunț
- DA25504450
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 (CUI 28312479)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 673,53 RON
- Valoare atribuită
- 673,53 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.