Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si renovare la dispensarul com. Varlezi Numar de referinta: 1 Pret de catalog: 30.000,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) Descriere: Lucrari de reparatii si renovare la dispensarul com. Varlezi
- Număr anunț
- DA25515015
- Autoritate contractantă
- Comuna Virlezi (CUI 4412233)
- Furnizor / câștigător
- HARIP REZIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39331492)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.