Atribuită Cumpărare directă

tiapridal 540tb/0.90 olanzapina 5mg 210tb/1.10 olanzapina 10mg 390tb/1.10 quetiapina (uniquet)300mg 270tb/2.42 rispen 4 mg 60tb/1.00

Număr anunț
DA25499087
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.859,40 RON
Valoare atribuită
1.859,40 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.859,40 RON

din 1.859,40 RON estimat