Atribuită Cumpărare directă

1. Sistem Desktop PC MYRIA Live V59, Intel Core i5-9400F pana la 4.1GHz, 8GB, SSD 240GB, NVIDIA GeForce 2. Monitor LED PLS SAMSUNG S24F350FHU, 23.5", Full HD, 60Hz, negru

Număr anunț
DA25514616
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.438,18 RON
Valoare atribuită
2.438,18 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.438,18 RON

din 2.438,18 RON estimat