Atribuită Cumpărare directă

Disjunctor magneto-termic trifazat 4-10 A (model Telemecanique) – 1 buc X 109,10 LEI FARA TVA

Număr anunț
DA25504730
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
31200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,10 RON
Valoare atribuită
109,10 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,10 RON

din 109,10 RON estimat