Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Tundere,scarificare,greblare,ingrasaminte si reparare gazoaiere, fasonare plante si arbusti, verificare,curatare,punere in functiune cascada, greblare,gradina si verificare,reparatii si punere in functiune Sistem de irigatii.

Număr anunț
DA25504741
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
HORTEXPERT GARDEN SRL (CUI 14618339)
Cod CPV
71421000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat